Bieżące informacje

Pokaż aktualności z roku:

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu

22.02.2022

 p.o. Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kłodzku informuje, że do konkursu zgłosiły się 4 osoby. Jedna osoba spełniła wymogi formalne.
W wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko zastępcy dyrektora została wybrana Pani Monika Kotuła zam. w Kudowie Zdroju.Kandydatka podczas rozmowy wykazała się wysoką wedzą merytoryczną, kulturą osobistą. W ocenie członków komisji spełnia wymagania do zatrudnienia na stanowisko zastępcy dyrektora Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kłodzku.

Ogłoszenie

21.02.2022

Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kłodzku zatrudni pracownika na stanowisku Pedagoga (1/2 etatu). Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Ogłoszenie

21.02.2022

Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kłodzku zatrudni pracownika na stanowisku Psychologa (1/2 etatu). Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Ogłoszenie

14.02.2022

Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kłodzku zatrudni pracownika na stanowisku Wychowawcy. Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Nabór na stanowisko Zastępcy Dyrektora

09.02.2022

Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kłodzku ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Zastępca Dyrektora. Szczegóły ogłoszenia w module konkursowym.